Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
dobra cena, fajne "rogi", to już moje drugie - takie same - polecam
Spełniają swoja funkcję.
Super wygodna pozycja szczególnie na trasach z długimi podjazdami i długimi prostymi szutrami gdzie można przyjąć pozycję Aero
Naprawdę działa i fajnie wygląda mam w 4 rowerach
Używam często, dobrze trzymają, są świetne..
Zgodne z opisem
Bardzo fajne, mogłyby być ciut większe, nie wiem jakby się sprawdziły przy bardzo dużych dłoniach.
Faktycznie ułożenie rąk na kierownicy dzięki tym uchwytom jest wygodne. Co do jakości i łatwości montażu żadnych negatywnych uwag.
Fajna sprawa, żeby zmienić pozycję na dłuższych dystansach. Ja osobiście założyłem do kierownicy jaskółki w trekkingu i pomagają też w podjazdach
Bardzo porządny produkt!
Muszę je mieć na rowerze! Mam inne modele ale te są najlepsze! Kupić!!!
Fajna sylwetka podczas długich przelotów
Polecam. Mogłyby być trochę lżejsze.
Świetne zgrabne lusterka
Świetne zgrabne lusterka
Długo się zastanawiałem nad sensownością zakupu rogów. To był strzał w 10. Lekkie i zdecydowanie poprawiają ergonomię przy prostych kierownicach.
super rogi. zupełnie inna jazda. polecam
Super
Doskonałe rogi, przemyślana konstrukcja pomaga w odciążeniu niektórych mięśni , urozmaica jazdę na odcinkach prostych, dostęp do hamulców doskonałe materiały. Polecam wszystkim, którzy czasem odczuwaj ą dolegliwości czy bóle rąk w czasie jazdy.