Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam
Super produkt w dobrej cenie polecamy
Mega wygodne gripy, a cena przyzwoita. Zmieniłem z "fabrycznych" gąbeczek i różnica jest ogromna.
Ok
Bardzo wygodne w trakcie jazdy
Świetna jakość!
Idealne!
Rewelacyjna jakość.
Rewelka:)
Rewelka:)
Najwyższy komfort i jakość.
Świetne, wygodne.
Wysokiej jakości gripy, bardzo wygodne.
Wygodne chwyty i „ rogi” z fajną regulacja
Bardzo wygodny chwyt, super wygląd, polecam w 100%
Polecam.
Super, polecam.
Wygodne.
Wygodne, super się trzyma bez. jak i z rękawiczkami.