Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Po zmianie ze zwykłej kierownicy rower prowadzi się pewniej i stabilniej, szczególnie przy większych prędkościach. Dodatkowo zyskuje na wyglądzie i aerodynamice.
Kupiłem z polecenia jednego ultrasa. Po przejechaniu longiem 800km jestem pozytywnie zaskoczony. Kierownica dobrze tłumi drgania, gięcia w punkt, które zapewniają dobre i wygodne chwyty. Agresywny wyg ląd robi robotę. Polecam 12/10.
Jest ok
Bardzo dobra kierownica. Lekka, sztywna, jednocześnie dobrze tłumi drgania. W tej cenie bezkonkurencyjna. Niestety sposób, w jaki wykonano dolne gięcie totalnie mi nie podszedł. A że sporo czasu jeżdż ę na dolnym chwycie, to poszła dalej w świat, nowy właściciel jest nią zachwycony :)
Produkt jakościowo jest na 5. Jednak między tą kierownicą a OEM z mojego Marina nie ma jakiejś znaczącej różnicy. Miałem zdecydowanie większe oczekiwania, ale efektu WOW nie ma. Przesiadłem się z 420 mm z flarą 12' na tę 440mm z flarą 20'. Jeżeli chodzi o flarę to różnica jest symboliczna i teraz wiem, że mogłem wybrać raczej 30'. Brak tak zwanego parapetu, za to przestrzeń do mocowania akcesoriów, lemondek, Jack Racków i innych jest zdecydowanie większa, więc to jest duży plus.
Dobrze leży w dłoniach.
Super
w tej cenie ciężko o lepszy wybór
To był dobry wybór, cena promocyjna, jakość super.
Bardzo wygodna kierownica!
Najtańsza w CR kierownica z parapetem. Po prostu kawałek dobrze uformowanej rury. Brakuje nadruku z podziałką, żeby można było łatwo ustawić równo klamki. Środkowy znacznik zaznaczony też oszczędnie, tzn. jeśli obejma mostka jest pełna to dokładnie zakrywa nadruk i trzeba robić na oko.
Ma mniejszy drop i reach niż moja oryginalna kierownica a o to chodziło.
Bardzo wygodna kierownica.
Bardzo wygodna, szeroki chwyt górny fajne wygięcie " na zewnątrz". Jak dla mnie 5/5
Bardzo wygodna i w dobrej cenie kierowca.
Świetna kiera, dzięki dużej szerokości rower świetnie się prowadzi zwłaszcza po założeniu krótkiego mostka, niewielki drop poprawia komfort jazdy w dolnym chwycie. Wydłużona rura 31.8 zwiększa ilość m iejsca na szpej. Polecam!
Rewelacja, ocena 300 km, na wszystko czego mi brakowało, ergonomiczny parapecie, i wybrzuszenia na wnętrze dłoni w dolnym chwycie. Ale uwaga każdy jest inny i z kierownicą tak samo, jak z siodełkiem m usi przypasować do osoby.
Jeszcze nie założyłem, ale jakość wykonania i gięcia wyglądają na takie, jak potrzebuję, porównałem dotychczasowym Pro i jest lepiej.