Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo dobry produkt za tą cenę polecam syn mega zadowolony
Spoko
super kształt i wykonanie, renomowana jakość
Super wygląda, kolor rewelacja, podwyższona tym samym wygodniej się jedzie, polecam
Śliczna kierownica, polecam również naklejki do zestawu kupić.
Mega kiera razem z gripami sqlab mega wypas
POLECAM
Ok
Polecam tę kierownicę. Grubość ścianek to 2 mm!
Jest świetna, ale podczas montażu trzeba uważać, żeby nie porysować.
Super. Genialna.
Wysoka jakość i szerokość na wielki plus.
Dobrze wykonana kierownica. Po zmianie z całkowicie płaskiej w pierwszym dniu jazdy musiałem się do niej przyzwyczaić. Teraz rewelacja. Polecam
Wygląd 100/100 . Super jakość
Niezła kiera, wytrzymała oraz wygląda jak carbon.
Ok.
Super wypas kierownica zamontowana świetnie się spisuje
Polecam