Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo dobry, pomimo rozmiar XL lekki i sprawny rower
Kupiłam dla syna 19 lat, jest bardzo zadowolony. Sama tez nim jeżdżę i tez uważam, że super
Spoko rower jak dla mnie wystarczy, jeżdżę nim po leśnych szlakach i daje radę, na asfalcie też się dobrze jeździ. Polecam.
Super rower.
Świetny rower. Dobra cena za taki osprzęt I Carbon. Naprawdę mega
Dobry stosunek jakości do ceny. Rower dotarł dobrze zapakowany.
Polecam.
Syn powiedział, że idealnie.
Bardzo lekki. Jazda jest przyjemna.
Kupiłem na promocji za 4999zł. Na ten moment 150km przejechane w zróżnicowanym terenie. Fajnie poskładany rower, ale jak ktoś zamierza wykorzystywać go w pełnym potencjale to zdecydowanie trzeba dokup ić regulowaną sztycę.
Rower super wszystko tak jak w opisie
Super Cena Super Rower ! ! !
Rower powyżej oczekiwań (manetka zmiany biegów wyższej klasy niż w opisie:) -w moim egzemplarzu). Przebieg transakcji 10/10. W tej cenie to chyba najlepszy wybór, warto doposażyć w dropper oraz lepsze hamulce (seryjne nie są złe, ale wymagają sporo siły przy obsłudze jednym palcem). Damper + sterowanie całym zawieszeniem z kierownicy niespotykane w tej pół cenowej, trzeba być jednak świadomym trochę wyższych kosztów serwisowania.
Super jestem Bardzo zadowolony
Rewelacyjny stosunek ceny do jakości, mam na myśli wersję na Deore.
Rowerek fajny. W tej wersji trzeba wymienić kilka rzeczy jak koła, hamulce, ale realiach XC to normalka.