Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Świetny rower, kierownica lekko chodzi, podzespoły w większości półka powyżej średniej, jedyny minus to wydaje mi, że upadł wcześniej, bo rączka była lekko zmechacona, ale to już nie jest kwestia jako ści roweru. Ogólnie produkt rewelacja
Rower zakupiony dla 11latka. Wszystko w rowerze działa poprawnie. Syn jest z niego bardzo zadowolony - to najważniejsze.
Bardzo fajny rower.
Fajny rower, działa przyjemnie. Po jakimś czasie wymaga lekkiej regulacji, ale to normalne linki się rozciągają. Godny polecenia.
super
Super rower.
Rower Bardzo Dobrze Wykonany, Chrześniak zadowolony. Polecam
Rower jest piękny. Wszystko ustawione i działa sprawnie. Jedyny mankament że rower jest dość ciężki ale wyposażenie typu stopka czy bagażnik też dokłada kilogramów.
Super rowerek
Szybka wysyłka
Rower kupiłem dla dziecka o wzroście 160 cm i pasuje idealnie. Pozycja jest wygodna, a dziecko radzi sobie z jazdą bez problemu. Sprzęt przyszedł świetnie zabezpieczony, na żywo wygląda super, a osprz ęt i jakość wykonania robią duże wrażenie w tej cenie. Wszystko działa płynnie i precyzyjnie. Z czystym sumieniem polecam dla nastolatka!
Rower zgodny z opisem, wszystko kompletne. Jestem zadowolona. Jedyne zastrzeżenia mam do czasu realizacji zamówienia, bardzo długi czas oczekiwania z ale problem był spowodowany firmą kurierską.
super
Dobry rower w świetnej cenie. Polecam
Bardzo fajny rower, dobrze wyposażony. Rozmiar ramy i geometria okazała się idealna dla mojego Chrześniaka który szedł do komunii. Polecam.
Polecam.
Polecam.
Rower jak najbardziej ok, córka zadowolona. Dobrze wykonany. Przerzutki działają płynnie. Jedyna wada to hamulce mechaniczne, jednotłoczkowe (jeden tłok ruchomy dociska tarczę do drugiego stałego). Ha mowanie dużo słabsze nawet od dobrych vbrake. Warto dołożyć kilkaset złotych do hydraulicznych. Subiektywnie - dosyć ciężki rower, jak na rozmiar S.