Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super sprzęt, gorąco polecam.
Świetny rower. Dobra cena za taki osprzęt I Carbon. Naprawdę mega
Syn powiedział, że idealnie.
Bardzo stabilny na zjazdach, 150 mm połyka przeszkody. Zwinny na krętych singlach. Dobrze podjeżdża. Lekki. Bardzo dobrze wykonany ze świetnym zawieszeniem. W zestawie zaworki do tubeless. Na asfalci e opony maxis z miękkiej mieszanki stawiają opór - w terenie są znakomite.
Świetna konfiguracja, specyficzny surowy wygląd nielakierowanej na żaden kolor ramy. Widać różne warstwy mat karbonowych i wstawki. Minusem jest sztyca, która przy wartości tego roweru aż kłuje po oc zach "Kashima look". Początkowo działa bardzo opornie, trzeba było ją mocno rozruszać i przesmarować, teraz jest już ok. W specyfikacji jest 130mm, rower faktycznie ma zamontowaną sztycę 150mm. Dla mnie koniecznym było wywalenie dętek, ale to też można szybko zrobić ponieważ koła DT są oklejone fabrycznie taśmą a w zestawie dostajemy też wentyle (ja wolałem zakładać Muc-Off BigBore) i zalać uszczelniaczem. Rower przychodzi z bardzo długimi pancerzami i przewodem tylnym hamulcowym, warto to poskracać, żeby się lepiej układało przy sterach. Generalnie jeździ się bardzo dobrze, czekam już na najbliższy wyjazd w góry.
Kupiłem na promocji za 4999zł. Na ten moment 150km przejechane w zróżnicowanym terenie. Fajnie poskładany rower, ale jak ktoś zamierza wykorzystywać go w pełnym potencjale to zdecydowanie trzeba dokup ić regulowaną sztycę.
Rower super wszystko tak jak w opisie
Rower powyżej oczekiwań (manetka zmiany biegów wyższej klasy niż w opisie:) -w moim egzemplarzu). Przebieg transakcji 10/10. W tej cenie to chyba najlepszy wybór, warto doposażyć w dropper oraz lepsze hamulce (seryjne nie są złe, ale wymagają sporo siły przy obsłudze jednym palcem). Damper + sterowanie całym zawieszeniem z kierownicy niespotykane w tej pół cenowej, trzeba być jednak świadomym trochę wyższych kosztów serwisowania.
Stosunek ceny do jakości adekwatny. Rower sprawuje się bardzo dobrze. Jeżeli w tej cenie byłby taki sam rower z ramą w rozmiarze S kupiłbym go bez wahania.
Rowerek fajny. W tej wersji trzeba wymienić kilka rzeczy jak koła, hamulce, ale realiach XC to normalka.
W tej cenie rower godny polecenia pełny full, jazda to przyjemność.
Super rower w atrakcyjnej cenie.
Bardzo dobra maszyna.
Przesiadka na ten rower ze zwykłego MTB, to jak przesiadka z trabanta do s klasy. Błyskawiczna wysyłka, rower wstępnie złożony, żadnych zastrzeżeń, polecam w tej cenie, w promocji, nie wiem czy jest c oś równie dobrego.
Bardzo fajny rowerek, wszystko w porządku. Na żywo jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach. Tylko jak ktoś kupuje i nie umie składać linek, to niech weźmie złożonego.