Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Dobra jakość, Polo.
:)
:)
:)
:)
Bardzo dobra jakość. Śnieżnobiałe.
Polecam
ok
ok, trzymają ciepło
Super soxy
Och - dobre - trudno założyć i trudniej jeszcze zdjąć po biegu, gdy nie ma siły. Ale tak - warte swej ceny.
Imo najlepsze skarpetki na rower w stosunku do ceny.
Bardzo fajne skarpetki merino z czymś. Można jeździć.
Bardzo dobre skarpetki. Lekki kompressing.
Bardzo dobre skarpetki. Merino z jakimiś dodatkami. Jakby lekko kompresyjne. Trochę zwariowane, że chcą żebym wypisywał opinie o skarpetkach. Aczkolwiek te są udane, dlatego kupiłem kilka par.
Super, polecam.
Wszystko ok.
Polecam, szczególnie w ciepłe dni!