Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Polecam.
Super pod kask:)
Super.
Idealna na upalne dni pod kask szosowy opaska mokra a pot nie spływa do oczu.
Fajna.
Przyszła razem chipem który znajduje się w sklepach w przypadku kradzieży. Czapka ok ale ciężko było odpiąć aby nie uszkodzić.
Extra czapeczka.
Bardzo wygodna, przewiewna, dokładnie taka jaka powinna być czapeczka pod kask.
Droga opaska ale warta swej ceny, lekki szef pośrodku nie odciska się na czole, materiał przyjemny
Syn zadowolony. Chętnie zakłada pod kask.
Bardzo dobra czapka, solidnie wykonana. Na ten moment jeżdżona w temp. 10-25 i w tych warunkach spisuje się idealnie.
Super leży na głowie i co najważniejsze, to nic nie gniecie. Polecam
Świetna czapeczka, aż się nie spodziewałem, że tak mi przypasuje. Nie naciska mi na uszy, tak jak ktoś wcześniej pisał. Może jest trochę za ciasna w obwodzie, ale to czuć dopiero po kilku godzinach ja zdy. Generalnie polecam.
Bardzo dobrze sprawdza się w ciepłe dni.
Spodziewałem się większego łał. Ale polecam.
Super !
Ok.
Pasuje idealnie. Solidne wykonanie. Zobaczymy jak będzie w cieplejsze dni.
Idealna
Czapka naprawdę dobrej jakości. Duży komfort podczas jazdy.
Bardzo wygodna, rozciągliwa i wytrzymała.