Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Spoko to już druga para zakupiona
świetna koszulka, spełnia swoje zadanie
Polecam
Och - dobre - trudno założyć i trudniej jeszcze zdjąć po biegu, gdy nie ma siły. Ale tak - warte swej ceny.
Działa tylko wtedy, jeśli reszta warstw współpracuje (też i odpowiednio oddycha).
Super potówka. Polecam.
Super, Żona zadowolona.
Polecam, szczególnie w ciepłe dni!
Wygodne, polecam!
Trochę za cienka wkładka.
Bardzo fajna potóweczka, a tym, którzy porównują podobne do worka foliowego przypominam, że wszystkie warstwy muszą ze sobą współpracować: jeśli na tę potówkę założycie coś słabo albo w ogóle nie oddy chającego, to nie spodziewajcie się niczego innego, tylko bagna na swoim ciele. Rozmiarówka dla mnie ok, no ale tu to już kwestia bardzo indywidualna i myślę, że warto przymierzyć - ja trafiłem idealnie.
Wygodne spodenki. Fajna wkładka. Przejażdżka próbna była na trzy godziny. Przewiewne dobrze leżą i nie podwijają się na udach.
??
Spełnia swoje zadanie.
Jedyne słuszne rozwiązanie. Korzystałem z lycry. Mimo to, to rozwiązanie lepiej mi pasuje.
Doskonale działa jako koszulka potówka, utrzymuje optymalną temperaturę ciała. Świetna jakość jak zresztą wszystkich produktów tej firmy.
Super alternatywa dla pełnych skarpetek kompresyjnych. Szczególnie jak chcesz wykorzystać swoje ulubione skarpety
To już moje drugie takie.