Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Żona zadowolona czyli jest dobra!
Tani, lekki, podstawowy uchwyt na bidon. Nic lepszego nie potrzebuję.
wygodne, dobra jakość wykonania, dość ciasno wchodzą i ciężko się zdejmuje, ale w sumie ok.
Pięknie się prezentuje
Dobra, ale trochę krótka.
Ładny, lekki, fajny produkt.
Najlepsza owijka, jaką miałem. Trwała i ładna. Do tego wygodna.
świetna owijka estetyczna, wygodna, dobrze wykonana, łatwo się owija i dobrze wygląda
Bidony trzymają się jak zamurowane, ale przy tym dość łatwo można wyciągnąć bidon z uchwytu pod warunkiem, że jest dobry dostęp od góry. Raczej dobra opcja do szosy czy gravela gdzie jest miejsce w mt b niestety nie.
Super
Owijka dobrze się "aplikuje" i zapewnia świetny grip. Do tego wygląda premium i jest trwała. Polecam!
Super!
Polecam, mega produkt.
Fajnie się nawija, wszystko spoko