Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
super buty na wiosnę i jesień i lekką zimę. Trzymają ciepło, nawet jak trochę przemokną. Wytrzymują lekki deszcz i wtedy stopa jest sucha, przy większych ulewach mogą przemoknąć, ale trzymają ciepło, mi stopy nigdy w nich nie zmarzły, zaleta GOORETEXu. Polecam
Bardzo dobry produkt, idealnie sprawdzi się do roweru MTB. Wygodna podeszwa, trwały materiał. Warto wziąć nieco większy rozmiar niż zwykle
Bardzo fajna koszulka, lecz rozmiar dość mały tzn. zawsze noszę M, tym razem L musiałem. Dość ciasnawe rękawki i ogólnie krój mniejszy w każdym elemencie.
Bardzo fajny produkt zgodny z opisem.
Super, polecam.
Bardzo dobra koszulka. Luźna, nie ogranicza ruchów. Polecam
Wygodne, można fajnie wyregulować, mają możliwość, aby dodać pasek, co jest również na plus.
Fajne buty turystyczno-wyprawowe :)
Lekki materiał, bardzo ładna i wygodna
Super
Pasują idealnie, duży komfort.
Kolejna para od NW. I nie ostatnia ...
Super spodenki za nieduże pieniądze. Polecam
Buty wygodne, rozmiar 44 idealnie pasuje.
Polecam.
Buty ok. Zgodne z zamówieniem. Na razie testuję.
Super buty, poprzednie miałem Shimano w podobnej cenie te jak dla mnie wygodniejsze.
Wysoka jakość. Przewiewne. W czasie 3 godzin jazdy nie czułem ich obecności. Stopa sucha.