Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
:)
Trochę za cienka wkładka.
Bardzo trafiony zakup.
W temperaturze powyżej 12 stopni spisuje się świetnie. Kiedy temperatura spada niżej, potrzeba czegoś cieplejszego. Jeden z bardziej udanych zakupów rowerowych do tej pory.
Warto mieć dwie
super polecam
super polecam
super polecam
Przy moich 176 cm pasują idealnie, rozmiar M. Jeździłem w okolicach 0 stopni i zimna nie odczuwam ;)
To już mój kolejny produkt tej marki. Bardzo dobrze odprowadza pot, wygoda, dopasowana.
Idealnie leży pod kaskiem
Świetne.
Super.
Bardzo przydatna rzecz. Trochę ciężko założyć, ale na rękach dobrze się trzymają i robią robotę. Nie są bardzo ciepłe, raczej na chłodne letnie poranki. Po zwinięciu zajmują znikomą ilość miejsca. Nie mają odblasku.
Polecam.
super
Super produkt. Polecam.