Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Świetny rower, kierownica lekko chodzi, podzespoły w większości półka powyżej średniej, jedyny minus to wydaje mi, że upadł wcześniej, bo rączka była lekko zmechacona, ale to już nie jest kwestia jako ści roweru. Ogólnie produkt rewelacja
Super rower.
Bardzo fajny rower. Lekki a zarazem stabilny. Polecam
Super cena, świetny rower na pierwsze przygody dla 13 latka... Mega okazja, super parametry - w takiej cenie bomba. Dla mnie bez różnicy rok modelowy...
Całkiem fajny rower za rozsądne pieniądze. Synek zadowolony.
Super.
Obity jeden z pedałów. Mnóstwo opiłków metalu. Prawdopodobnie sztyca była przycinana. Opiłki powinny zostać usunięte