Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super
Super
Super
Bardzo lubię te spodnie z wkładką. Można też używać bez wkładki jak zwykle szorty turystyczne. Dla mnie bomba.
Spodenki prezentują się bardzo dobrze, są wygodne, wykonane z lekkiego materiału. Rozmiar standardowy, polecam.
Perfekcyjnie wykonane.
Wygodne, można fajnie wyregulować, mają możliwość, aby dodać pasek, co jest również na plus.
Bardzo dobra jakość.
Bardzo dobry krój, świetny i pewnie trwały materiał, fajne, ażurowe otworki wentylacyjne.
Jedne z nielicznych spodenek z paskiem i to solidnym. Mam brzusio, który lubi pasek i bardzo żałuję, że jest tak mało spodni lub spodenek wyposażonych w szlufki, a dla grubasków czasem to zbawienie.
bardzo wygodne, super wkładka.
są super
Bardzo dobre, lekkie i elastyczne spodenki. Używam ich do jazdy na rowerze, bo jeżdżę bez wkładki. Z odpowiednio dobranym siodełkiem nie ma z tym problemu.
polecam
Wszystko Ok polecam
Bardzo dobra jakość.
Super spodenki, mega fajne zapięcie, łatwo dopasować. Wkładka oddzielna, w formie boxerek które można odciąć i nosić pod każde inne spodnie. Wyglądają fajnie. Moje ulubione na mtb.
Świetne szorty, materiał troszkę grubszy, ale nawet w ciepłe dni nie ma w nich dyskomfortu.
Świetna tekstura, bardzo lekkie i co najważniejsze - rozmieszczenie zatrzasków uniwersalne i dopasowane do podspodenek z innej linii produktów endura - to miła niespodzianka.