Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Świetny produkt. Czuć, że jest to bardzo gruba wkładka do spodenek. Sprawdzi się dobrze w masywniejszych zawodników.
Lekkie i bardzo wygodne spodnie ze znakomitą wkładką. Polecam
3 lata i dalej używane!
Spodenki super. Trochę twardy pampers ale można się przyzwyczaić
Pięć godzin jazdy komfortowo. Polecam
najwygodniejsze spodenki na rower jakie mam. najdłuższy dystans 180 km. trochę bolało po 8 godz. siedzenia
Spodenki są Ok
Spodenki ciepłe, nadają się na wiosnę i jesień w PL, łącznie z nogawkami tej samej marki. Porządna wkładka, daje radę na kilka godzin jazdy, dobre też na codzienne dojazdy do pracy
Spoko bibsy.
Bardzo wygodne, a wkładka jak w opisie nadaje się na długie wyjazdy, żona poleca
107 kg 190cm pasują idealnie, wkładka daje rade (jazda do 3 godzin, dłużej jeszcze w nich nie jeździłem). Polecam.
Pierwsze wrażenie: super. Okaże się, jak jest z trwałością.
Polecam, super.
Super, Żona zadowolona.
Wygodne, polecam!
Spodenki klasa- dają radę
Pampers w spodenkach bomba! Sprawdza się na 5-6 godzinnych jazdach w połączeniu z sidełkiem Fizik Terra Aidon X5 (165 mm). Trasy 60-80 km. Szutry, asfalt.
Wygodne i pojemne
Wygodne spodenki. Fajna wkładka. Przejażdżka próbna była na trzy godziny. Przewiewne dobrze leżą i nie podwijają się na udach.
Super, polecam.