Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo fajny rower. Jedynie do czego można się przyczepić, to lipna korba. Aż nie pasuje do takiego roweru. Zmieniłem na karbonową.
Dobrze skonfigurowany rower z dużą ramą. Brakuje jedynie kół 29” do ideału.
Super. Inny wymiar wycieczek rowerowych ograniczonych jedynie bólem pupy, ale wiosną to normalne.
Rower jak na razie sprawuje się rewelacyjnie, przesiadka z normalnego roweru to przepaść. Znacznie zwiększone zasięgi, ograniczone jedynie bólem tyłka. Dla mnie sztos.
Żonie rower odpowiada. Zobaczymy, jak będzie się sprawować dalej.
Rower sprawuje się bardzo dobrze, jak na razie zrobiłem nim dopiero 80km, więc za dużo nie mogę nic napisać, ale jak na razie jestem zadowolony.
Jest zajefajnie. Mam prawie 50 na karku i dzięki temu rowerowi wróciłem na jurajskie wzniesienia. Dla mnie super.
Rower marzenie. Piękny wizualnie, jeździ się na nim bardzo wygodnie, zarówno po asfalcie, jak i bardziej kamienistych podłożach. Przy moim wzroście (160 cm) rozmiar ramy jest idealny. Polecam.
Rower super, tarcza w przednim kole krzywa i obciera o szczęki.
Polecam, super, wszystko ok.
Naprawdę świetny rower. W dodatku kupiłem go w CR w bardzo dobrej cenie, Waży ok 18 kg. Ma świetny silnik Fazua, który wspomaga rowerzystę w dość subtelny sposób - rower sam nie jedzie :) Jestem bardz o zadowolony z roweru jak i obsługi sklepu (w sklepie w Krakowie mają nawet ścieżkę z przeszkodami, gdzie mogłem wypróbować rower).
Pierwsze wrażenia super, obsługa na wysokim poziomie, ogólnie jestem zadowolony.
Rower prezentuję się bardzo dobrze, widać jakość. Jestem bardzo zadowolony.
Pierwsze wrażenie super.... a co dalej, jeszcze niejeżdżony
Rower daje radę bez względu na rodzaj terenu. Mocne przyspieszenie i wysoką kultura jazdy.
Przejechane tylko 70 km w górach. Jak na razie wszystko Ok.
Rower świetnie wykonany, mocny i dynamiczny. Idealny do wycieczek poza miasto.
Super frajda z jazdy, spełnia moje oczekiwania.
Dobra jakość, taka jakiej się spodziewałem.
Rower dobrze wyregulowany, nic nie piszczy i nie stuka. Jazda to czysta przyjemność. Silnik pracuje równo i cicho. Aplikacja na telefon Bosch bardzo czytelna i ciekawa, sporo możliwości konfiguracji t rybów jazdy pod własne potrzeby. Korespondencja z suportem firmy Ghost na +, szybko odpowiadają. Rower godny polecenia.
Za taką cenę powinno być wszystko w tym rower, a tak to trzeba dokupić uchwyt, wyświetlacz, żeby to chodziło. Czat nie działa, żeby się dowiedzieć.
Super, polecam.
Petarda, warty swojej ceny! jedyny minus to brak podnóżki
Udany zakup, polecam.
Świetny, dobry rozmiar, świetny napęd, duża frajda z jazdy