Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo solidny, bardzo dobre materiały, tryb jazdy automatyczny jest bombowy.
Rowerem już przejechane pierwsze 100 km i jestem bardzo zadowolony, świetnie sobie radzi sam rower, jak i wspomaganie na trasach leśnych jak miejskich. Rower był u mnie już drugiego dnia po zamówieniu , bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony do transportu. Polecam.
Fajny rowerek.
Bardzo fajny rower, przyjechał o dziwo skręcony gotowy do użytku! Czego wcześniej nie zaznaczyłem, miłe zaskoczenie polecam!
4 tys. po roku użytkowania i na razie pozytywnie
Polecam, super rower.
Super.
Rowerek świetny - mój pierwszy elektryk. Bateria trzyma długo, hamulce w późniejszym czasie do wymiany. Przesyłka szybka, kontakt ze sklepem również ok.
Bardzo fajny rower, za te pieniądze bardzo bardzo polecam.
Szybka i sprawna dostawa. Polecam.
Wszystko zgodne z zamówieniem . Jazda super. Polecam.
Cena do jakości super. Żona zadowolona i śmiga. Kompletny rower. Na wyprawę nie trzeba nic w nim zmieniać. Sakwy na bagażnik i w drogę.
Fajny rower, a biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, to wręcz bardzo fajny. Co do "wad", to mój rower ma inne niż w opisie (bardziej off road-owe) opony Schwalbe zamiast Continental i hamulce Shi mano zamiast Tectro.
Bardzo dobry rower. jedyne zastrzeżenie to "buczące" hamulce przy mocniejszym hamowaniu. poza tym silnik elektryczny oraz zasięg baterii zaskakuje na plus.
Dobra jakość i prosty w obsłudze
Zamówienie i produkt i dostarczenie do punktu rewelacja polecam
Sama przyjemność z jazdy, polecam
Super polecam
Uważam zakup tego rowerka za bardzo dobry pomysł. Nie sądziłem, że będę tak zadowolony. Co najważniejsze , to sprawdzić, jaką ramę proponuje producent i to skonsultować z konsultantem. Bardzo podoba m i się opcja wysyłki prawie złożonego rowerka. Rower w wyświetlaczu ma opcję automat i ostatnio na niej jeżdżę. Super się to sprawdza w praktyce, silnik sam decyduje o sile wspomagania. Przy ruszaniu wystarczy nacisnąć na pedały i od razu czuć, że rower leciutko rusza. Jest jedna rzecz, która trochę mnie irytuje, ale pewnie będzie to kwestia wprawy i przyzwyczajenia, a mianowicie wkładanie i wyciąganie baterii. Przy wyciąganiu należy uważać, żeby bateria nie wypadła, ale to przy pierwszym razie. Może jak ktoś ma ciepłe miejsce dla rowerka, to nie będzie musiał wyciągać baterii, bo można ją ładować jak jest wsadzona w ramie. Na dzień dzisiejszy polecam ten rowerek.