Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Wszystko idealnie pasuje i tak jak w ofercie.
Idealne na temperaturę 0 stopni i poniżej, testowane przy minus 5 stopni i ręce nie zmarzły przy jeździe w okolicach 1,5h, choć wiadomo odczucie u każdego jest inne, przy temperaturze powyżej zera moż e być już za ciepło, dlatego mam też rękawiczki z tej samej firmy thermo plus, na wyższą temperaturę
Paczka przyszła bardzo szybko i elegancko zapakowana, polecam zdecydowanie.
Nie zakładam powyżej 10° C
Jestem bardzo zadowolony, polecam
Mega dobry produkt.
Rękawiczki bardzo przyjemne w dotyku i oj ciepłe, że aż czasami ręką się zapoci nawet przy rekreacyjnej jeździe.
Bardzo fajne rękawiczki, proponuję zamawiać o rozmiar większe.
Polecam, ciepłe, choć do raczej do 0 stopni. Gdy zimniej i jazda ponad 30 min to będzie zimno w palce.
Polecam, ciepłe, choć do raczej do 0 stopni. Gdy zimniej i jazda ponad 30 min to będzie zimno w palce.
Super rękawiczki
Bardzo solidne i ciepłe rękawiczki
Idealne na jesienną pogodę.
dobry wybór
Na razie bardzo dobre wrażenie. Zobaczymy jak będzie jesienią/zimą jak spadną temperatury.
Chiba robi robotę to już drugie rękawiczki tej firmy, jakie posiadam i używam są mega wygodne i dopracowane oraz starannie wykończone. Polecam.
Rękawiczki typowo na okres przejściowy w temperaturach od 5 do 10 stopni. Jeśli szukacie rękawiczek na zimę i jazdę na minusie, to musicie wydać więcej pieniążków i kupić coś innego.
dla mnie super
Dobrze przylegają.
Wygodne i naprawdę ciepłe.
Super, lekkie i wygodne.
Dobry produkt.
Rękawiczki są świetne, jednak przy jeździe około 5 godzin w temperaturze bliskiej zera pod ich spód musiałem ubrać cienkie rękawiczki bawełniane. Generalnie jednak są to ciepłe rękawiczki, wodoodporne i nieprzemakalne, widoczne z daleka, wygodne i wykonane doskonale.
Super rękawiczki na chłodne poranki. Na plus mega dobra responsywnosc na ekrany dotykowe. Dobry chwyt gwarantowany. Dobrze dobrać model dopasowany na styk pod katem rozmiaru.
Od 0 do 10 stopni radzą sobie bardzo dobrze, nawet w niewielkim deszczu bez pokrowców dają ochronę przy 3 stopniach... Polecam dla wariatów co jeżdżą w każdych warunkach. Obwód dłoni mierzyłem miarka miałem 25cm kupiłem M są na styk na ciasno idealnie jak kto lubi.
Dobrze wykonane, wygodne. Mogłyby być trochę cieplejsze.
Fajne, dobrze "leżą" na dłoni, nie krępują. Czy się sprawdzą podczas mrozów to się okaże, w moim przypadku przy temperaturach 0 - 8 st. za ciepłe.