Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo dobra kurtka, mała, oddychająca i wodoodporna
Już towarzyszy mojej żonie w rowerowych przejażdżkach
Jest super
Wszystko ok...
lekka kompaktowa, spełnia funkcję
Używam do jazdy rowerem. Idealna na sezon wiosna, jesień. Super zabezpiecza przed wiatrem. Drugie życie tej kurtki to narty biegowe. Przed wiatrem j/w. Dodatkowo przy niskich temperaturach i będąc w r uchu masz gwarancję że ciepło nie ucieka na zewnątrz - dotyczy aktywności na biegówkach i rowerze. Rozmiarówka zgodna z opisem. Bardzo udany zakup za rozsądne pieniądze.
Kurtka rewelacja, chroni przed deszczem, oddycha, używam też w zimie z koszulką termo pod spodem do okolic 0 st, poniżej zera dodatkowa bluza i jest wszystko ok
Genialna kurtka, używana zarówno na deszcz jak i w zimę, czuć że membrana oddycha
Bardzo wygodna, dobrze chroni przed wiatrem i deszczem.
Wygląda na porządną kurtkę. Myślę, że sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych, czas pokaże.
Świetna kurtka
Kurtka jest bardzo malutka, mieści się do kieszonki na plecach. W moim przypadku podwija się na tylnej części ciała, myślę, że brakuje sylikonu. Jako kurtka sprawdza się idealnie, nie przepuszcza wiat ru i nie pocę się, jak w worku. Polecam.
Polecam
Doskonała kurtka, mega fazy kolor!
Super wiatówka
Polecam kurteczka zdaje egzamin na rowerowych wycieczkach
Super na chłodniejsze dni