Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super polecam xxl na 186 wzrostu i 86kg
Świetna, dopasowana koszulka. Polecam na ciepłe dni.
Koszulka dobrze przylega do ciała, materiał jest cienki, a w panelach bocznych są otwory, co fenomenalnie sprawdza się przy wysokich temperaturach. Warto zwrócić uwagę na długość koszulki, co może ni e każdemu odpowiadać. Ja osobiście wolę krótkie, ale jest to indywidualna sprawa.
super koszulka
Bardzo dobry produkt, polecam!
Bardzo przyjemna w dotyku i dobrze dopasowana koszulka z przeznaczeniem na bardzo ciepłe dni.
Luźna, oddychająca, super.
Bardzo fajna koszulka.
Koszulka fajnie odprowadza pot i jest przewiewna, jakość materiału, przeszyć bardzo dobra, koszulka ma małą kieszonkę zapinana na zamek z lewej strony na dole.
Leciutki materiał, super! Idealna na bardzo ciepłe dni.
Bardzo dobry materiał. Koszulka mega wygodna. Idealnie sprawdza się podczas upałów.