Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Wszystko ok.
Na dojazd do pracy po drogach rowerowych są wystarczające.
Robią co powinny - utrzymują powietrze w środku
Kupiłem do roweru dziecięcego, w celu obniżenia oporu. Są rewelacyjne.
Polecam. Zgodne z opisem.
Dobra, trwała i dosyć lekka.
Polecam.
Rewelacja.
Rewelacja.
Ciężko powiedzieć nie jeździłem zbyt wiele. Na mojej dość szerokiej feldze ułożyła się na 40.
Wszystko jest ok.
Polecam
Polecam
Bardzo dobre opony, syn zadowolony mówi że takich dobrych jeszcze nie miał. Polecam .
Spoko się lata