Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Super, POLECAM
Towar zgodny z opisem, po pierwszych jazdach zero zastrzeżeń.
Polecam
są super
Bardzo delikatny materiał. Idealnie leży na dłoniach.
Bardzo fajne rękawiczki na lato. Mimo że są bardzo delikatne i cienkie, nie odkształciły się, nie rozciągnęły i mimo wielu prań po roku używania wyglądają jak nowe. Jednak co marka, to marka. Używan e na gravelu.
Bardzo wygodne, super leżą na dłoniach, nie ślizgają się na gripach, szybko schną.
Dobra jakość.
Bardzo ładne, wysoka jakość wykonania. Jak na razie nic się z nimi nie dzieje, nawet po kilku praniach.
Nie można poznać po tych rękawiczkach, że powinny tyle kosztować. Wyglądają na dużo tańsze.
Krótki los chyba będą miały. Rozmiar bdb, ale brak zapinania skutecznie utrudnia szybkie wkładanie i ściąganie. Przeciętnie amortyzują. Przejechane 9 h, a wyglądają już na mocno używane. Drugi raz bym się nie zdecydował. Nadrabiają kolorem i dobrym skrojeniem.