Program
lojalnościowy
4,9/5 Nasza ocena
na Opineo
Punkty odbioru rowerów
Dostawa gratis w 24h
Bardzo fajny rower. Jedynie do czego można się przyczepić, to lipna korba. Aż nie pasuje do takiego roweru. Zmieniłem na karbonową.
Świetny rower! Byłam bardzo sceptyczna do elektryków. Dużo jeżdżę i teraz wiem jaka jest różnica między rowerem a rowerem! Polecam serdecznie
Wszystko ok. Rower super.
Super rowerek jestem bardzo zadowolony zrobione już ponad 1000km
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Rower wygodny, rozmiar ramy w sam raz dla osoby o wzroście 165cm. Po wyjęciu z kartonu wymagał przykręcenia pedałów i 4 śrub przy kierownicy i można cieszyć się z jazdy :)
Po przejechaniu 250 km jestem zachwycony. Super rower. Jeździłem w różnych terenach - począwszy od ścieżek rowerowych asfaltowych, poprzez leśne utwardzone, kończąc na górskich szlakach z korzeniami i kamieniami. Wszędzie spisywał się znakomicie. Czuć solidną jakość zamontowanych podzespołów. Długo się zastanawiałem, czy brać fulla, czy HT. Ten HT spisuje się bardzo dobrze nawet na trudnych trasach - uważam, że dla mnie LAPIERRE Overvolt HT był właściwą decyzją.
Wszystko ok. Polecam.
Jazda tym rowerem to sama przyjemność. Bardzo dobra jakość wykonania w najmniejszych detalach.
Zakup udany. Polecam nieprzekonanym, tzn. jeżeli chcesz zmęczyć się na rowerze, wyłączasz tryb jazdy na baterii.
O takie rowery nam chodziło, spełniają nasze oczekiwania, pozdrawiamy.
Bardzo fajny rower wszystko działa tak jak trzeba, polecam zakup.
Bardzo solidny, bardzo dobre materiały, tryb jazdy automatyczny jest bombowy.
Bardzo porządny sprzęt, dobra bateria, super przekładnia enviolo.
Rowerem już przejechane pierwsze 100 km i jestem bardzo zadowolony, świetnie sobie radzi sam rower, jak i wspomaganie na trasach leśnych jak miejskich. Rower był u mnie już drugiego dnia po zamówieniu , bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony do transportu. Polecam.
Bardzo lekko jeździ.
To mój pierwszy rower elektryczny i jestem nim zachwycony. Polecam zwłaszcza tym , którzy mają kłopoty z kolanami. Taki rower pozwala cieszyć się jazdą i jednocześnie rehabilitować stawy przy mniejszy ch obciążeniach.
Fajny rowerek.
Rower bardzo dobry, hamulce 4-tłoczkowe mocne, silnik Boscha 4 generacja 85Nm sprawdzony na trasach leśnych i kamienistych MTB o różnym nachyleniu, przebieg 125km. Polecam ten model.
Jestem mega zadowolony. Dla niezdecydowanych szczerze polecam. Jazda na tym rowerze to czysta przyjemność. Wycieczki, codzienny dojazd do pracy nie sprawiają żadnego problemu. Regulacja stopnia wspoma gania w kilku wariantach. Dobre przełożenie. Żaden podjazd nie sprawia problemu. Płynna jazda. Duże opony trzymają drogi i amortyzują nierówności. Jedyny mankament to głośne hamulce. Polecam !